seos group

Mars Marketleri.

Mars Marketleri.

2020 Yılı başından itibaren tüm dünyada yıkıcı etkisini gösteren COVID-19 salgınında uygulanan karantina ve izolasyon süreçlerinde toplumların yaşadığı en büyük sorunlardan
biri gıdaya ulaşmadaki zorluk, kaliteli ve taze gıdaya erişim oldu. Online gıda alışverişinin ne kadar kısıtlı ve yetersiz kaldığını deneyimleyerek gördük.

Bu zorlu süreç bize bu alanda bir adım atmaya itti ve MARS Marketler zincirinin ilk şubesininin kurulumuna başladık. İlk şubemiz İstanbul Başakşehir’de 700m2’lik bir alanda şuan kurulum aşamasında. MARS Marketleri olarak öncelikli hedefimiz kaliteli ve taze gıdaya erişimi kolaylaştırmak, hızlı ve güvenli alışveriş deneyimi sunmak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak zaman ve emekten tasarruf edebilecekleri bir hizmet sunmak.

Gross Market kategorisinde hizmet verecek olan MARS Marketleri şube sayısını çoğaltarak daha çok kişiye bu yüksek kaliteli hizmeti ulaştırmayı amaçlamaktadır. Gerek kendi bünyemizde işleteceğimiz yeni şubelerimiz, gerek Francais şubelerimizde aynı yüksek standartları, aynı hizmet kalitesini denetleyerek yönetmeyi ve bu değerlere sahip bir marka olmayı amaçlayan MARS Marketleri çok yakında online alışveriş uygulaması ile hizmete başlayacak.

SEOs GRoup

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN !