seos group

Hakkımızda.

SEOS GROUP

Hakkımızda.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

SEOS Group’un ilk adımları 1985 yılında şirketler grubumuzun Yönetim Kurulu Başkanı ve aynızamanda babamız olan İnşaat Mühendisi Sebahattin Muhittinoğlu tarafından atıldı.
1985 Yılından itibaren Sebahattin Muhittinoğlu yurt içinde ve yurt dışında birçok konut ve kamusal inşaat projesini başarılı bir şekilde hayata geçirirdi.
2003 Yılında oğulları Enver Muhittinoğlu, Ömer Muhittinoğlu ve Sinan Muhittinoğlu’nun bir araya gelerek babamız Selahattin Muhittinoğlu’nun önderliğinde, eğitim ve deneyimlerimizin kazandırdığı modern bakış açısını harmanlayarak çok daha büyük projelere adım atmak üzere GOLDEN CITY İnşaat şirketini kurduk.
2003-2007 Yılları arasında daha çok yurtiçi konut projelerinde başarı ile yer aldık ve deneyimlerimizden aldığımız güçle yurt dışı projelere adım attık.
2007 Yılından itibaren Yönetim kurulu başkanımız Sebahattin Muhittinoğlu’nun yıllar içinde kazandığı tecrübe birikimi ve başarıları ile modern dünyanın ve müşterilerimizin gereksinimlerini doğru analiz ederek sektörde güçlü bir yer edindik ve sadece lokal değil uluslararası arenada da inşaat sektörünün güçlü aktörlerinden olmayı başardık.
Yurtdışında Irak ve Dubai gibi lokasyonlarda oldukça geniş kapsamlı inşaat projeleri olan kamusal hizmet binaları, hastane, Business otel gibi markalaşmış birçok projede 400-500 çalışan kadrosu ile adımızdan başarı ile söz ettirdik ve çalıştığımız ülkelerin kanaat önderlerinin takdirlerini kazanarak daha büyük projelere adım attık.

SEOS Group yıllar içinde kazandığı deneyimle, yurtdışında sağladığı sektörel bağlantılarla ve birlikten doğan gücü ile birçok farklı sektörde şirketler kurarak büyümeye devam etmiştir, bunlardan biri 2009 yılında kurulan JAGUAR TURİZM’dir.

JAGUAR TURİZM şirketi birçok farklı ülkede acentesi bulunan, 370 000 yerli/yabancı otel ile çalışan ve ülkemize yıllık 15 000 yüksek gelir seviyesine sahip turist getiren bir turizm şirketidir.

 

Hem ülkemize, hem işletmelere doviz getirisi sağlayan ve ülkemizin güzelliklerini dünyaya duyurmamızı sağlayan birçok farklı tur ve otel konaklama seçeneği sunan Jaguar Turizm 2012-2013 yıllarında Irak’tan ülkemize en çok turist getiren şirket olmuştur. Birçok yurtdışı Turizm Fuarına katılarak ülkemizi ve şirketimizi başarı ile temsil ederek birçok ülkeden turisti ülkemizi ziyaret etmesini sağladık.


2009 Yılında İstanbul Taksim bölgesinde faaliyete geçirdiğimiz MEDYA DÖVİZ Taksim bölgesindeki ilk döviz bürolarından biridir. Bulunduğu konum gereği yerli ve yabancı müşterilerimizin döviz alım satım ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 2015 Yılında Taksim Meydan’da bulunan KAYSERİ DÖVİZ bürosunu da şirketler grubumuza dahil ederek İstanbul’un en çok turist alan noktasında oldukça büyük bir kitleye hizmet sunmaya devam ediyoruz.

 

Hizmet verdiğimiz lokasyonda müşteri kitlemizin büyük çoğunluğunun yabancı turistler olması sebebi ile müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz ederek zaman içerisinde MEDYA DÖVİZ ve KAYSERİ DÖVİZ bürolarının yanında 2 adet WESTERN UNION şubesi de açarak hizmet çeşitliliğimiz arttırarak İstanbul’da en fazla trafiğe sahip WU şubesi olduk.

 

2018 Yılında W Rent a Car şirketini kurarak şirketler grubumuza dahil ettik. Jaguar Turizmle edindiğimiz deneyim ve ihtiyaç olduğunu gözlemlediğimiz araç kiralama hizmetine başladık. W Rent a Car hem bireysel kullanım için günlük kiralamalar hem de filo kiralama hizmeti sunan bir araç kiralama şirketidir.

 

2020 Yılında tüm dünyada yaşanan COVID-19 pandemi sürecinde, toplumun karantina ve izolasyon koşullarında gıdaya ulaşmada yaşadığı sorunları gözlemledik ve bu konuda bir girişimde bulunarak MARS MARKET zincirini kurmaya karar verdik. MARS MARKET’in ilk gross market şubesini İstanbul Başakşehir’de 600m2’lik bir alanda kurulumuna başlandı, çok yakında online alışveriş uygulaması ile ister kapıya teslim, ister gel al hizmet seçenekleri ile faaliyete başlayacak.

 

SEOS Şirketler grubu bilgi ve birikimleri ile hizmet verdiği tüm sektörlerde başarı ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek, ülkemizin uluslararası arenada en güzel şekilde temsil edip hem yurtdışı hem yurtiçi istihdam sağlayarak toplum ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

SEOs GRoup

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN !